Mocny głos z Moskwy ws. Szymona Marciniaka. Podał swój werdykt

Andriej Arszawin miał okazję być na kilku meczach trwających mistrzostw świata, między innymi Argentyny z Algierią w Kansas City. Teraz wrócił do Moskwy i podzielił się swoimi wrażeniami. Są jednoznaczne, także te dotyczące sędziowania. Kilka słów poświęcił sytuacji, w której polski arbiter mógł – a być może powinien – pokazać czerwoną kartkę Lionelowi Messiemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *