Naczelna Izba Lekarska proponuje limit godzin pracy lekarzy

312 godzin w miesiącu – tyle maksymalnie mieliby pracować lekarze zgodnie z propozycją Naczelnej Izby Lekarskiej – informuje RMF FM. To niewiele mniej niż liczba godzin (331 miesięcznie) przepracowanych w Szpitalu Południowym przez bohatera afery związanej z tą lecznicą, Dawida Kacprzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *