Najdroższy piłkarz Ekstraklasy na wylocie. Boniek wziął sprawy w swoje ręce

Osman Bukari stał się w styczniu najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy. Czas pokazał, że była to nietrafiona inwestycja Widzewa Łódź. Reprezentant Ghany po zaledwie jednej rundzie spędzonej w Polsce znalazł się na wylocie, a sprawy z swoje ręce w związku z tym wziął Zbigniew Boniek. Ujawnił on, że Bukari otrzymał już konkretną ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *