Nawet 70 proc. pacjentów przyjętych poza kolejką. Klinika z karą od NFZ

W jednej z klinik Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego większość pacjentów była przyjmowana poza kolejką – informuje portal Rynek Zdrowia. W związku z nieprawidłowościami na placówkę nałożono karę wynoszącą niemal 300 tys. złotych. Według kliniki przyjęcia na oddział odbywały się jedynie w oparciu o kryteria medyczne, a kontrolerzy oparli się na danych statystycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *