„Nie mam sobie nic do zarzucenia”. Kierwiński ws. Szpitala Południowego

– Nie mam sobie nic do zarzucenia – stwierdził szef warszawskich struktur Koalicji Obywatelskiej Marcin Kierwiński w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”. W ten sposób odniósł się do nieprawidłowości, do których miało dochodzić w Szpitalu Południowym. Polityk podkreślał, że „nie ma nic wspólnego z polityką kadrową” tej placówki. Zaprzeczył też, że kierował chorych polityków KO do stołecznego szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *