Niedźwiedzie panoszą się na warszawskiej giełdzie

Cały tydzień na GPW stał pod znakiem przewagi sprzedających. W piątek WIG20 stracił 0,7 proc. Na razie wciąż jednak to tylko korekta, a nie zmiana trendu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *