Niemcy zdruzgotani po porażce z Polakami. Piszą tylko o jednym

Po niemrawym początku Ligi Narodów siatkarska reprezentacja Polski wreszcie złapała odpowiedni rytm. Do sobotniego starcia z reprezentantami Niemiec podopieczni Nikoli Grbicia przystępowali z serią trzech wygranych z rzędu. Nasi zachodni sąsiedzi również ulegli potędze „Biało-Czerwonych”. Po meczu niemieckie media zwróciły szczególną uwagę na jeden, alarmujący fakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *