Niewybuch przy cmentarzu we Wrocławiu. Akcja służb

Przy cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu odnaleziono niewybuch – poinformowały władze miasta. Teren został ogrodzony, a na miejsce skierowano patrol saperski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *