Noworoczne orędzie Karola Nawrockiego. „Potrzebna jest zmiana”

Karol Nawrocki wygłosił swoje pierwsze noworoczne orędzie, podkreślając, że objęcie urzędu jest przede wszystkim zobowiązaniem wobec obywateli. Jak zaznaczył, koniec roku to czas bilansu i planów, pamięci i nadziei, a nadchodzący 2026 rok powinien być momentem wyznaczenia nowego, dobrego kierunku dla Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *