Po owacyjnym przyjęciu w Polsce ogłosili powrót nad Wisłę. „Mrok i melodie”

Raptem po tygodniu od występu podczas pierwszej edycji Lost Generation Festival w Tauron Arenie Kraków grupa The Rasmus ogłosiła swój powrót do Polski. Finowie pamiętani z przebojów „In the Shadows”, „First Day of My Life” i eurowizyjnego „Jezebel” na początku 2027 r. zagrają aż cztery koncerty w naszym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *