Polak zmarł podczas zbiorów w Belgii. Wydano zakaz dalszej pracy

50-letni Polak zmarł podczas pracy w Belgii. Mężczyzna stracił przytomność na jednej z plantacji w Zonnebeke, służby przybyły za późno – relacjonują lokalne media. Według wstępnych ustaleń śmierć mogła nastąpić na skutek przegrzania. Wydano zakaz dalszych wykopków na polu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *