Porady dietetyczki na upały. Mleko lepsze niż woda, warto sięgnąć po nasiona chia

IMGW ostrzega przed upałami; w najbliższych dniach temperatura może wynieść powyżej 35 st. C. Dietetyczka Martyna Puc przypomniała, że przy tak wysokich temperaturach organizm traci wiele elektrolitów i minerałów. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć m.in. po arbuzy i chłodniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *