Porażka z Chwalińską, teraz 2:6 w Bad Homburg. Nie będzie meczu ze Świątek

Trwa kolejny dzień zmagań w ramach turnieju WTA 500 w Bad Homburg. Dziś poznamy wszystkie ćwierćfinalistki singlowych rozgrywek. Po godz. 15:30 zaplanowano starcie Igi Świątek z Emmą Navarro. Wcześniej wyłoniono ćwierćfinałową rywalkę dla zwyciężczyni polsko-amerykańskiego pojedynku. Nie będzie nią Anna Kalinska, która uległa Mai Chwalińskiej podczas Roland Garros. Rosjanka przegrała 5:7, 2:6, walcząc również z problemami zdrowotnymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *