
Małgorzata Pępek została wezwana na posiedzenie klubu KO w przyszłym tygodniu – przekazał Polsat News Zbigniew Konwiński. To pokłosie medialnych doniesień, że posłanka KO została przyjęta w szpitalu w Żywcu poza kolejką. – Otrzymałam telefon, że zwalnia się termin, że ktoś zrezygnował, żebym przyszła na badanie. Więc to zrobiłam – tłumaczyła w rozmowie z Polsat News Pępek.
