Pożegnanie z Legią, jest oficjalny komunikat. Papszun nie miał wyboru

Legia Warszawa przechodzi przed nowym sezonem prawdziwą rewolucję kadrową. Marek Papszun zdawał sobie sprawę, że z powodu problemów finansowych stołecznego klubu nie będzie stać na oczekiwane przez niego transfery. W związku z tym klub skupia się na razie na rozstaniach z niepotrzebnymi zawodnikami. Kolejne pożegnanie z „Wojskowymi” zostało potwierdzone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *