Premier Ukrainy do Polaków: Dziękuję za pomoc, gdy była najbardziej potrzebna

Premier Ukrainy Julia Swyrydenko podczas inauguracji Konferencji na rzecz Odbudowy Ukrainy w Gdańsku podziękowała Polakom za wsparcie udzielone jej krajowi po rosyjskiej inwazji. Podkreśliła również, że Kijów liczy na dalszą współpracę z Polską oraz wspólne budowanie przyszłości w ramach Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *