Prześladowała Igę Świątek. Opublikowała zaskakujące oświadczenie. To koniec

W ubiegłym miesiącu Elina Switolina po ośmiu latach przerwy wygrała turniej rangi WTA 1000. W drodze po tytuł w Rzymie wyrzuciła za turniejową burtę m.in Igę Świątek. Wcześniej pokonała Polkę także w Indian Wells. Już wiadomo, że w Bad Homburg taki scenariusz się nie powtórzy. Obie tenisistki pożegnały się z trwającą imprezą już po pierwszym występie, choć… z dwóch całkowicie różnych powodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *