Roxie Węgiel: Czuję się w Polsce niedoceniana. O jedno ma sporo żalu

W ostatni piątek Roxie Węgiel zaprezentowała swój trzeci album „Błękit”. Wiele publikacji skupiło się na jej stylizacjach i gościach specjalnych kameralnego koncertu. 21-letni wokalistka ma o to sporo żalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *