Samozwańczy „Królowie Metalu” wracają do Polski. „Na waszej świętej ziemi”

Na początku 2027 r. na dwa koncerty do Polski powrócą samozwańczy „królowie metalu” z grupy Manowar. Amerykanie w całości zagrają materiał z klasycznych płyt z końcówki lat 80.: „Kings Of Metal” i „Fighting The World”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *