
Siatkarze reprezentacji Brazylii kapitalnie rozpoczęli tegoroczną Ligę Narodów, pierwszy turniej zakończyli z kompletem zwycięstw na koncie i uplasowali się w czołówce stawki. Później w grze giganta coś się jednak „posypało”, w Słowenii „Canarinhos” zaliczyli trzecią porażkę, co stanowi dobrą wiadomość dla polskich siatkarzy. Tym bardziej, że podopieczni Nikoli Grbicia zmierzą się z tym rywalem w trzecim turnieju fazy zasadniczej.
