Show Leona. Cztery sety w starciu z Niemcami. Koniec serii Polaków

W tegorocznej edycji Ligi Narodów były dotychczas dwa pewniki: Polacy przegrywali pierwszego seta i ich mecze rozstrzygały się w tie-breaku. Jedna z tych serii została przerwana w sobotę w Gliwicach. Co prawda Biało-Czerwoni znów przegrali premierową partię, ale w trzech kolejnych nie dali Niemcom żadnych szans. Znakomity powrót do kadry zaliczył Wilfredo Leon. Przy nim obudzili się także koledzy i na grę Biało-Czerwonych patrzyło się z przyjemnością. To piąta wiktoria Polaków i dopiero druga bez tie-breaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *