Skazywali Polaków na pożarcie. „Cud” w meczu z mistrzami świata

Już za kilka dni rozpoczynają się mistrzostwa świata w koszykówce 3×3. Dla Polaków będą one szczególnym wydarzeniem. Zaprezentujemy się w nich bowiem jako gospodarz. „Biało-czerwoni”, którzy 1 czerwca zameldują się na specjalnie przygotowanym warszawskim boisku, z pewnością marzą o powtórzeniu sukcesu z 2019 roku. Wówczas kadra z kraju nad Wisłą zaliczyła swój największy dotychczasowy moment chwały. Przypadł on na spotkanie z absolutnymi hegemonami tej dyscypliny sportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *