Słup dymu nad Poznaniem. Autobus stanął w ogniu

Doszczętnie spłonął autobus poznańskiego MPK. Mieszkańcy mogli obserwować rano słup gęstego dymu unoszący się nad miastem. Jak przekazali strażacy, sytuacja jest już opanowana. Nikt nie ucierpiał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *