Świątek i Chwalińska powalczą o medal? Jest odpowiedź. Już kiedyś to zrobiły

Maja Chwalińska rozegra swój pierwszy mecz na tegorocznym Wimbledonie w poniedziałek, a Iga Świątek we wtorek. Tą pierwszą czekają także zmagania w turnieju deblowym. – Chciałam spróbować. Nie grałam jeszcze w głównej drabince debla w wielkiego szlema – przyznała w rozmowie z Polsatem Sport. I nagle pojawił się pomysł duetu z bardziej utytułowaną rodaczką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *