Świątek znów zagrała w „rosyjską ruletkę”. Czarne chmury przed Wimbledonem

Iga Świątek przegrała w 1/8 turnieju Bad Homburg z Emmą Navarro. – To nie jest dobry prognostyk przed Wimbledonem. Znów oglądaliśmy te same błędy, co w Roland Garros. Znów był kłopot z pierwszym serwisem. Mecz z Navarro był do wygrania, wystarczyło ruszyć ją z miejsca. Iga tego nie zrobiła. Teraz widzę tylko jeden sposób na uniknięcie porażki w Wimbledonie – mówi nam Lech Sidor, twórca kanału Trzeci Serwis na YouTube.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *