Szpital Południowy. Jest nowy wątek. Media: Nieprawidłowości w prosektorium

Warszawska Prokuratura Okręgowa prowadzi śledztwo w sprawie nieprawidłowości, do których miało dochodzić w prosektorium Szpitala Południowego – potwierdził Radiu Zet prok. Piotr Antoni Skiba. Według ustaleń rozgłośni dochodzenie wszczęto po doniesieniach lekarza pracującego w prosektorium. Prok. Skiba zaznaczył, że śledztwo nie ma związku ze sprawą Dawida Kacprzyka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *