Szwedzi zamykają zakład w Polsce. „Świetni ludzie” szukają inwestora

Szwedzki oddział Garo Polska po 30 latach wycofuje się z Polski i planuje w najbliższych miesiącach zamknięcie szczecińskiego zakładu elektromobilności. Pracownicy próbują znaleźć inwestora, który przejmie trzyletnią fabrykę i utrzyma ok. 150 miejsc pracy – podaje serwis wSzczecinie.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *