Tego chcieliście? Taka Polska wam się marzyła

Psychologicznie dobrze rozumiem zwolenników „Polski uśmiechniętej”. Potrafię sobie też wyobrazić wiele uzasadnień oraz racjonalizacji, które stosują. Ale warto w takich momentach zadawać sobie pytanie: „czy to jest normalne”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *