Triumf Polaków w 1/8 finału, później bój w tie-breaku. Rywale napsuli nam krwi

Reprezentacja Polski drugi turniej siatkarskiej Ligi Narodów rozpocznie od meczu z Belgią, czyli z rywalem, z którym ostatnio mierzyła się w 2023 roku. Wówczas „Biało-Czerwoni” ograli Belgów w 1/8 finału mistrzostw Europy, a później stoczyli z nimi zacięty bój w innym prestiżowym turnieju. Rywale napsuli nam wówczas krwi, w ostatnim roku zresztą potwierdzili, że potrafią postawić się najlepszym drużynom świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *