Małgorzata Pępek, posłanka KO, dzięki pomocy osoby pracującej w szpitalu w Żywcu, również należącej do KO, czekała tylko trzy tygodnie na badanie, na które normalnie czeka się dwa lata – informuje portal Zero.pl. Sprawa miała miejsce w lutym 2025 roku.
