Trzy tygodnie zamiast dwóch lat. Posłanka KO ominęła kolejkę w szpitalu?

Małgorzata Pępek bez kolejki dostała się na specjalistyczne badania w szpitalu w Żywcu – informują media. Posłanka KO zapisała się na usługę medyczną trzy tygodnie przed jej przeprowadzeniem, podczas gdy średni czas oczekiwania wynosił niemal dwa lata. Jak przekazano, nie było przesłanek, aby przeprowadzić ją u niej wcześniej niż u innych pacjentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *