Trzykrotny mistrz Polski opuszcza Lecha. Zaskakujący komunikat z Poznania

Lech Poznań przeżywa właśnie jeden z najpiękniejszych momentów w swojej historii. Ekipa z Wielkopolski niedawno drugi raz z rzędu została mistrzem kraju, do tego niebawem przystąpi do walki o wymarzoną Ligę Mistrzów. W związku z tym działacze szykują transfery. Nieuniknione są też jednak rozstania. Do zaskakującego opuszczenia klubu doszło w sobotnie przedpołudnie. Pojawił się już smutny dla fanów komunikat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *