Trzysetowe starcie Igi Świątek z Amerykanką. Znamy ćwierćfinalistkę

Ponad trzy tygodnie trzeba było czekać na kolejny występ Igi Świątek w zawodowych rozgrywkach. Dziś odliczanie dobiegło końca. Nasza reprezentantka stanęła do walki o ćwierćfinał WTA 500 w Bad Homburg. Turniejowa „1” zmierzyła się z Amerykanką – Emmą Navarro. Panie stoczyły trzysetową batalię, w której lepsza okazała się tenisistka z USA, wygrywając 7:5, 2:6, 6:3. Oto co się wydarzyło podczas środowych zmagań w Niemczech.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *