Tuż po wygranej ze Świątek zapadł werdykt ws. Navarro. WTA ogłasza decyzję

W środę zobaczyliśmy pierwszy w tym roku mecz Igi Świątek na kortach trawiastych. Nasza reprezentantka zmierzyła się z Emmą Navarro, która w ubiegłym tygodniu dotarła do finału w Nottingham. Amerykanka zwyciężyła wczoraj po trzysetowej batalii i awansowała do najlepszej „8” WTA 500 w Bad Homburg. Tuż po zakończeniu tego spotkania zapadł werdykt ws. zawodniczki ze Stanów Zjednoczonych. Oficjalna informacja ukazała się także na stronie kobiecych rozgrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *