Tylko 67 minut meczu Osaki w Bad Homburg. Mistrzyni z Melbourne za burtą

W turnieju WTA 500 w Bad Homburg tylko cztery najwyżej rozstawione zawodniczki mają wolne w 1/16 finału. Spośród nich jedynie Elina Switolina ruszyła do gry we wtorek, pozostała zaczną w środę. W tym m.in. Iga Świątek czy Mirra Andriejewa. Na tę ostatnią mogła czekać już w ćwierćfinale Naomi Osaka, ona swój mecz w drugiej rundzie rozegrała już we wtorek. Z Elise Mertens, deblową mistrzynią Australian Open z tego sezonu. Japonko prowadziła już 5:0, gdy zaczęła się powtarzać historia z jej niedzielnej potyczki z Magdaleną Fręch. A finał był niemal dokładnie taki sam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *