Urzędnicy Karola Nawrockiego będą jeździć limuzynami. Poprzednicy nie mogli liczyć na takie luksusy

Urzędnicy Kancelarii Prezydenta będą jeździć luksusowymi limuzynami – choć nie będą to Mercedesy, które miały zostać pozyskane, ale ostatecznie do finalizacji zakupu miało nie dojść. Wynajęto jednak limuzyny Audi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *