Wiemy, co dalej z nawałnicami. Hartmut wiele zmieni w naszym kraju

Fala ciepła opadła i we wtorek wyraźnie to odczujemy. Będzie gorąco, ale nie upalnie. Za sprawą wyżu Hartmut, który przejmie kontrolę nad pogodą w naszym kraju, odpoczniemy również od niebezpiecznych burz, które w ostatnich dniach przetaczały się przez Polskę. Nie wszędzie jednak będzie całkiem spokojnie i słonecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *