
Fala ciepła opadła i we wtorek wyraźnie to odczujemy. Będzie gorąco, ale nie upalnie. Za sprawą wyżu Hartmut, który przejmie kontrolę nad pogodą w naszym kraju, odpoczniemy również od niebezpiecznych burz, które w ostatnich dniach przetaczały się przez Polskę. Nie wszędzie jednak będzie całkiem spokojnie i słonecznie.
