Władze Legii podjęły ważną decyzję. Klub opublikował komunikat

Legia Warszawa w piątkowy wieczór rozegra mecz, który być może zadecyduje o tym kto utrzyma się w PKO BP Ekstraklasie. Do Warszawy przyjedzie Widzew Łódź. Na kilkadziesiąt godzin przed pierwszym gwizdkiem klub ze stolicy wydał ważny komunikat ws. przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *