„Wolę mundiale bez Polaków”. Naprawdę to powiedział. Rozpętała się burza

Przez porażkę 2:3 ze Szwecją w finale baraży reprezentacji Polski zabrakło na mistrzostwach świata, co zasmuciło wielu kibiców i ekspertów. Okazuje się, że nie wszystkich. – Ja wolę mundiale bez Polaków – powiedział ostatnio na antenie TVP Sport Piotr Żelazny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *