Wozy strażackie za 50 mln zł od ponad trzech lat stoją w garażach. Ich przyszłość rozstrzygnie sąd

16 wozów strażackich z 42-metrowymi drabinami za ponad 50 mln zł od ponad trzech lat stoi nieużywanych w komendach w całym kraju. Między Państwową Strażą Pożarną a austriacką firmą Rosenbauer trwa spór, który może zakończyć się w sądzie. Szczegóły sprawy ujawnia RadioZET.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *