Wstrząs po spadku z Ekstraklasy. Nagły komunikat Lechii, padło 8 nazwisk

Początkowe problemy Lechii Gdańsk w połączeniu z kiepskim sezonem 2025/2026 poskutkowały spadkiem tej drużyny do Betclic I Ligi. W perspektywie nowych realiów klub musiał podjąć kilka istotnych decyzji. 23 czerwca na oficjalnym profilu „Biało-zielonych” pojawił się komunikat, dotyczący aż 8 dotychczasowych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *