Wyścig o fotel RPO, ogłoszono dwóch kandydatów. Fala komentarzy

Kończy się czas na zgłaszanie kandydatur na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich. Prawo i Sprawiedliwość zaproponowało na tę funkcję szefa warszawskiego klubu „Gazety Polskiej” Adama Borowskiego, a Koalicja Obywatelska – mecenas Sylwię Gregorczyk-Abram. Politycy w rozmowie z Polsat News skomentowali przedstawione kandydatury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *