Z Niemiec nadszedł komunikat ws. Igi Świątek. Tak zdecydowali organizatorzy

Niemal miesiąc upłynął już od ostatniego spotkania Igi Świątek. Pod koniec maja Polka poległa w 1/8 finału Roland Garros z Martą Kostiuk. Podczas gdy uwaga kibiców kieruje się już powoli na Wimbledon, z Niemiec dotarł oficjalny komunikat ws. Raszynianki. Organizatorzy turnieju podjęli ważną decyzję dotyczącą jej najbliższego występu. Jest ona ostateczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *