Zaatakował nożem w szpitalu. Nowe informacje ws. 19-letniego napastnika

– Wstępne badania wykazały, że 19-latek, który zaatakował personel i pacjentów Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju, był pod wpływem narkotyków – przekazała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji asp. szt. Halina Semik. Nie są znane motywy jego działania. W ataku ucierpiały cztery osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *