Zaskoczenie. Siostra Mirry ujawnia po boju z Chwalińską. „Nie będę kłamać”

Inauguracja Wimbledonu zbliża się coraz większymi krokami. O prawo występu w wielkoszlemowej imprezie w Londynie walczy obecnie w kwalifikacjach Erika Andriejewa – siostra Mirry Andriejewej, która w finale Rolanda Garrosa ograła Maję Chwalińską. Do paryskiego finału wróciła teraz starsza z Rosjanek, dzieląc się dość zaskakującym wyznaniem. „Nie będę kłamać” – rozpoczęła swoją wypowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *