Zmiany w Lidze Mistrzów. Ważna informacja dla Polaków. Wszystko już jasne

Wyjątkowo jednostronny przebieg miały spotkania o złoto w ORLEN Superlidze. Industria Kielce wreszcie przełamała play-offową niemoc przeciwko ORLEN Wiśle i została nowym mistrzem kraju. Nagrodą za triumf było między innymi otrzymanie miejsca w kolejnej edycji Champions League. Dziś poznaliśmy natomiast decyzję europejskich działaczy dotyczącą występu ekipy z województwa mazowieckiego. „Nafciarze” mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ także wezmą udział w edycji, która zapoczątkuje rewolucję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *