
Wyjaśniły się losy mieszkania, które Kacper Tomasiak otrzymał od dewelopera w ramach nagrody za zdobycie trzech medali olimpijskich na igrzyskach we Włoszech. Prawdą jest, że skoczek już wybrał lokum dla siebie. Przyznał to sam, ujawniając przy okazji, jaką rolę w całym procesie odegrali jego rodzice. 19-latek wyjaśnił, jakie ma plany co do apartamentu.
