Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista z warszawskiego Szpitala Południowego, potwierdził, że tzw. salonik VIP w placówce istniał. – Ten salonik VIP to nic – ocenił w rozmowie z Kanałem Zero, opisując sytuację, jaka panowała w szpitalu.
Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista z warszawskiego Szpitala Południowego, potwierdził, że tzw. salonik VIP w placówce istniał. – Ten salonik VIP to nic – ocenił w rozmowie z Kanałem Zero, opisując sytuację, jaka panowała w szpitalu.