„Giną ludzie, bo ktoś się uczy”. Sygnalista ze Szpitala Południowego stawia poważne oskarżenia

Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista z warszawskiego Szpitala Południowego, potwierdził, że tzw. salonik VIP w placówce istniał. – Ten salonik VIP to nic – ocenił w rozmowie z Kanałem Zero, opisując sytuację, jaka panowała w szpitalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *