Sygnalista ze Szpitala Południowego dr Emil Jędrzejewski: „Salonik VIP” istniał

Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista z warszawskiego Szpitala Południowego, potwierdził, że tzw. salonik VIP w placówce istniał. – Ten salonik VIP to nic – ocenił w rozmowie z Kanałem Zero.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *